/
SERIA TRICOLORI PLAY

SERIA TRICOLORI PLAY

SERIA HEXO PLAY

SERIA HEXO PLAY

SERIA PLAY

SERIA PLAY

NEW WAY TO PLAY

Play Systems Sp. z o.o. to właściciel marki Play Systems Playground Company producent unikalnych i innowacyjnych placów zabaw dla dzieci wykreowanych na bazie 10 lat doświadczenia na rynku polskim i europejskim.

Projektujemy oraz dostarczamy zarówno małe jak i duże kompleksy zabawowe mogące pomieścić jednocześnie 50 i więcej użytkowników na jednym urządzeniu.

Posiadamy własne formy do produkcji zjeżdżalni rurowych, ślizgów otwartych jak i akcesoria w technologii roto moldingu, dzięki czemu nasze zjeżdżalnie oraz place zabaw charakteryzują się bardzo wysoką trwałością oraz niepowtarzalnym charakterem.

Do konstrukcji nośnych wykorzystywane są słupy wykonane ze stali nierdzewnej, a jako ściany i panele – nowoczesne w pełni odnawialne tworzywa PE i ekologiczne laminaty.

Okres gwarancji udzielany przez naszą firmę to 5 lat z możliwością wydłużenia. Wszystkie części użyte do produkcji naszych placów zabaw (za wyjątkiem niektórych elementów złącznych) są wykonane na terenie Unii Europejskiej.

Przez 10 lat istnienia na rynki stworzyliśmy, wraz z architektami, duże atrakcyjne projekty i zagospodarowania terenu, które prezentujmy Państwu na swojej stronie.

Wspaniałym uzupełnieniem naszej oferty są nowoczesne huśtawki dla dzieci niepełnosprawnych, kubełki dla dzieci najmłodszych oraz huśtawka typu bocianie gniazdo.

Wszystkie nasze zestawy zabawowe jak i akcesoria są certyfikowane na publiczne place zabaw przez akredytowaną jednostkę certyfikacyjną i są zgodne z najnowszą normą EN 1176.

Nasze projekty

Animacja przedstawia piękny plac zabaw, zaprojektowany zarówno dla małych jak i starszych dzieci, z urządzeniami i zróżnicowanym stopniu trudności i dostępności.

Plac składa się z zestawu zabawowego TC-PLAY 7021, huśtawki typu Bocianie Gniazdo, huśtawki dla dzieci niepełnosprawnych oraz bujaka typu dancer.

Plac został wyposażony w ławki, gdzie rodzice mogą się zrelaksować doglądając swoich pociech.

News

Nowa Seria NINJA

Projektujemy zabawę

Projektujemy place zabaw i terenów rekreacyjnych, a nasze produkty są testowane przez najbardziej wymagających klientów czyli dzieci.

Krótki czas realizacji

Dzięki zaawansowanemu procesowi produkcji oraz zarządzaniu projektem, jestem w stanie szybko dostarczyć nasze produkty.

Doradztwo i wsparcie

Oferujemy wsparcie merytoryczne oraz doradztwo na poziomie projektowym oraz wykonawczym.

Download free folder.

See all currently available products in our offer. If you have not found the product you are interested in, please contact us.